пʼятниця, 24 листопада 2017 р.

Електронні таблиці

  • Практична робота
  • Електронна таблиця-це інтерактивний, комп'ютерний застосунок для налагодження, аналізу та збереження даних у табличному форматі.
  • Табличний процесор-це універсальний засіб для автоматизації розрахунків під час роботи з табличними даними.
  • Книга-це файл, що містить один або кілька аркушів, за допомогою яких можна упорядковувати різноманітні пов'язані дані
  • Аркуш-це аркуш, з яким ви працюєте в книзі. Ім’я вкладки активного аркуша виділяється жирним шрифтом.
  • Клітинкаовнішнє посилання (також називається зв'язок) є посиланням на клітинку або діапазон клітинок аркуша в іншій книзі Excel або посиланням на визначене ім'я в іншій книзі
  • Адреса клітинки-складається з назви стовпця та номера рядка ,на перетині яких її розташовано.
  • Діапазон клітинок-це група клітинок. Адреса прямокутного діапазону записується у такий спосіб: Адреса лівої верхньої клітинки : Адреса правої нижньої клітинки.


пʼятниця, 29 вересня 2017 р.

Аналіз правил етикету електронного спілкування

Завдання №5 ст.25
 ПРИВІТ! МЕНІ ПОТРІБНО ПІДГОТУВАТИ ПОВІДОМЛЕН-
НЯ ПРО ІСТОРІЮ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА. ТИ ХВАЛИВСЯ
КОЗАКАМИ З ТВОГО РОДУ. НАПИШИ МЕНІ ЇХ ІСТОРІЮ.
НАДСИЛАЮ ТОБІ ТРИ ФОТОГРАФІЇ – ПОДИВИСЯ, ДЕ Я ВІД-
ПОЧИВАВ. БУВАЙ!
Аналіз електронного листа листа
  • Повідомлення висловлено в грубій формі
  • Не вживається слово "Будь ласка" і "Дякую"

Завдання №7 ст.22 

Добрий день, невідомий друже! До мене випадково потрапив твій лист з розповіддю про можливість поїздки на відпочинок до моря. Мене звуть Іванов Сергій. Я живу в Харкові, навчаюся в 7-му класі школи No 1024, мені 13 років. Я дуже хочу поїхати на море.Гроші для оплати я знайду – мій батько працює начальником відділення банку «Новобанк», у нього висока зарплатня. Готовий зустрітися з тобою особисто та обговорити деталі поїздки. До зустрічі!

                                   Аналіз електронного листа листа                      ніколи не наводьте в листах приватні дані про себе та свою родину,
якщо особисто не знайомі з адресатом;   

ніколи не погоджуйтеся на особисту зустріч з особами, які знайомі
тими, за кого себе видавали;

пʼятниця, 15 вересня 2017 р.

" Можливості сервісу GMail'

Gmail» (від Google Mail, вимовляється «джі-мейл», в українській та російській мові хибне вимовляння «ґмейл») — безкоштовна послуга електронної пошти від американської компанії Google. Надає доступ до поштових скриньок через веб-інтерфейс і по протоколах POP3, SMTP, IMAP.
Gmail почав працювати 1 квітня 2004 року. Раніше для створення поштової скриньки треба було отримати запрошення від того, у кого вже є поштова скринька Gmail, або, для жителів США, підтвердження особи через текстове повідомлення SMS. Зараз реєстрація відкрита для жителів багатьох країн, зокрема й для України.
Картинки по запросу gmailЗараз сервіс пропонує для зберігання 15 гігабайт простору (на кінець 2016 року), і це число постійно збільшується з 1 квітня2005 року, коли, на честь річниці запуску послуги, доступний обсяг був збільшений з 1 ГБ до 2 ГБ. Цей анонс супроводжувався обіцянкою, що Google збільшуватиме пропонований користувачам обсяг, поки той не досягне теоретичної межі (нескінченність). Зараз в Google говорять, що зростання відбуватиметься, поки у них не закінчиться місце на їхніх серверах.

пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Я - учасник Всеукраїнського дня Дорожнього руху

Дорожні знаки України регулюються поєднання норм, встановлених Віденською конвенцією про дорожні знаки й сигнали, Європейським Союзом та Міністерством інфраструктури України. Перша необхідність національного стандарту для доріг й дорожніх знаків стала очевидною після розпаду СРСР та появи України як незалежної держави. Знаки викладені у 7 окремих категорій, заснованих на значущості: попереджувальні знаки, знаки пріоритету, заборонні знаки, наказові знаки, інформаційно-вказівні знаки, знаки сервісу та додаткові знаки.
В Україні правосторонній рух, як у решті Європи, за винятком Кіпру, Ірландії,а Мальті та у Великій Британії.

Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, позаду — червоного.

https://www.youtube.com/watch? 
https://vodiy.ua/
https://uk.wikipedia.org/

пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Історія обчислювальної техніки



Похожее изображение
  • ENIAC було розроблено для вирішення однієї з складних і нагальних задач того часу — обрахунку балістичних таблиць армії.Машина використовувалася в основному для розрахунків, пов'язаних із задачами балістики, виробництвом ядерної зброї, прогнозуванням погоди, проектуванням аеродинамічних труб і досліджень космічного випромінювання. Вона також використовувалася для вивчення та аналізу випадкових помилок округлення.

Картинки по запросу eniac

пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

Безпека в Інтернеті



  1. Троянські коні, або троянці, — це небезпечні програми, які створені так, щоб виглядати безневинними, наприклад, як гра. Після активації вони можуть пошкодити файли без відома користувача.
  2. Хакери та зломщики — це терміни, які використовують для людей, які зламують та проникають у системи даних. Вони можуть проникнути через Інтернет у незахищений комп’ютер і зловживати їм, вкрасти або скопіювати файли та використовувати їх для незаконної діяльності.
  3. Ніколи не відкривайте підозрілі повідомлення або вкладення електронної пошти, що надійшли від людей, яких ви не знаєте. Натомість відразу видаляйте їх, вибравши відповідну команду в меню повідомлення.
  1. Спливаючі вікна — це невеликі вікна з повідомленнями, які закликають вас клацнути у вікні. Якщо таке вікно з’являється на вашому екрані, то найбезпечніша річ, яку можна зробити, — це закрити вікно, клацнувши значок X (зазвичай його розміщено у верхньому правому куті).
  2. Не повідомляйте особисту інформацію через Інтернет нікому, крім людей, яких ви знаєте і яким довіряєте. Якщо вас просять надати персональну інформацію на веб-сайті, завжди перевіряйте розділ «Умови використання» або «Політика захисту конфіденційної інформації», щоб пересвідчитися, що оператор веб-сайту пояснив, для чого буде використовуватись інформація і чи буде вона передаватись іншим особам

Загрози в Інтернеті. Безпечне зберігання даних

1. Види ризиків, з якими стискається користувач в Інтернеті. булінг компроментувати кібер - грумінг надмірне захоплення іграми в мер...